MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 15054118
nr 1505 4118
Karmstolar
Ett par, ridigt 1900-tal, genombruten rygg, kopplade ben, snörad sits
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 november 2022
kl 20:52:15
300 kr
450 kr
500 kr
600 kr